SUDIONICI

Potražite sudionika


Kategorija: Nakladnik

Lumen Izdavaštvo

Massarykova 28, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
20:00-20:30 Jedan Prsten vlada svima
Kategorija: Ustanova

Zavičajni muzej Daruvar

Ul. Ivana Gundulića 1, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Noć s knjigom u dvorcu
Kategorija: Ustanova

Agronomska škola Zagreb

Gjure Prejca 2, Zagreb, 10020 Zagreb

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 U potrazi za Markom Marulićem
Kategorija: Ustanova

Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku

Kralja P. Svačića 1/F, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Radionica biblioterapije 18:00-19:00 Promocija monografije Stanislav Marijanović
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Biblos

Palmotićeva 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Noć knjige 2024.
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Vremeplov

Radoslava Lopašića br. 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Noć knjige u antikvarijatu Vremeplov
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Zlatarevo zlato

Ilica 53, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Popustili smo!
Kategorija: Ustanova

Centar dr. Rudolfa Steinera

Prvomajska 4, Donji Kraljevec, 40320

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Predavanje Kornelije Benyovski Šoštarić (VRTLARICA) i promocija knjige
Kategorija: Ustanova

Centar za kulturu i film Augusta Cesarca

Ilica 227, 3.kat, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:30 Slovo ište dvorište 08:30-10:00 U ritmu slasne stihobasne
Kategorija: Ustanova

Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek"

Kušlanova 59a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:30 Želim znati više
Kategorija: Ustanova

Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek"

Kušlanova 59a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:30 Želim znati više!
Kategorija: Ustanova

Centar za pružanje usluga u zajednici Ivanec

Pahinsko 6, Ivanec, 42214

Programi u Noći knjige:
20:00-02:00 Budi kradljivac knjiga!
Kategorija: Ustanova

Centar za pružanje usluga u zajednici Svitanje

Trg Tomislava dr. Bardeka 10/10, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
10:30-14:30 Noć knjige u Svitanju
Kategorija: Ustanova

Češka osnovna škola Jana Amosa Komenskog Daruvar

Tomaša Garika Masaryka 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Knjigolov je (iza)zov
Kategorija: Ostalo

Crveni nosovi klaunovidoktori

Medulićeva 34, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-17:00 CRVENI NOSOVI: slikovnice „Doktor Crveni Nos“ i „Lila“ 10:00-13:00 CRVENI NOSOVI i slikovnica „Doktor Crveni Nos“
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Suncokret"

Ribnjak 16, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Spasimo Zemlju 09:00-11:00 Globalno zatopljenje
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Vanđela Božitković" Hvar

Hanibala Lucića 3, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
11:00-12:30 Moli škojor (u prijevodu: mali otočanin)
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Zeko" Varaždin, podružnica Cestica

Dravska 2a, Cestica, 42208

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Obljetnica rođenja Ivane Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bakar

Lokaj 193 a, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Fijolica u slikovnici 17:00-18:00 Slikovnica za sve 17:00-11:00 Miće štorije za veli Hreljin
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bambi

Vladimira Nazora 40, Petrijanec, 42206

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Noć knjige 2024
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bambi

Rudarska 1a, Ivanec, 42240

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Noć knjige – mama i ja slušamo priče
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bambi Rokovci-Andrijaševci

Matije Gupca 8, Andrijaševci, 32271

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Čitanje bajki
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bedekovčina

Ljudevita Gaja 13, Bedekovčina, 49221

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Noć knjige – knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Biser Lastova

Homac 5, Lastovo, 20290

Programi u Noći knjige:
09:30-18:00 Prva noć na Lastovu posvećena knjigama
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bregunica

Drenovica 6, Novo Virje, 48355

Programi u Noći knjige:
08:30-09:30 Knjiga svaki dan dobar je plan
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bukovac

Trnac 67, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 Noć knjige u Dječjem vrtiću Bukovac – Ivana Brlić-Mažuranić i druge čarolije
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Calimero

Vrazova 31, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Čitajmo zajedno
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Dječji svijet

Franje Galinca 2, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
09:30-11:00 Čitanje na otvorenom
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Fijolica, Novi Vinodolski

Lokvica 4, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
12:00-12:00 Zaboravi brigu i odaberi knjigu!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Grigora Viteza

Ratarska 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Vitezići u svijetu bajki Hansa Christiana Andersena 20:00-21:00 Vitezići u svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Ivankovo

Rojičani 85a, Ivankovo, 32281

Programi u Noći knjige:
19:30-22:00 Noć pod zvijezdama uz knjigu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Kamanje

Kamanje 105, Kamanje, 47282

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Ekološka osviještenost u sadašnjosti za bolji svijet u budućnosti
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Konavle

Put od Cavtata 14, Cavtat, 20210

Programi u Noći knjige:
17:30-19:00 Rođeni za čitanje
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Lepoglava

Trg kralja Tomislava 13, Lepoglava, 42250

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Predstavljanje slikovnice "Usudi se poletjeti" i radionica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Mali princ - podružnica Mala sirena

Braće Fućak 5c, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:15-17:00 Otkrivanje zanimljivosti u književnosti
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Malo drvo Varaždin

Anina 2, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Ponesi knjigu o prirodi u prirodu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Marjan - Područni objekt Koralj

Put Skalica 11a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Škafetin s pričama
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Marjan - Potočnica 1

Domovinskog rata 60, Split, 21210

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Manga
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Maslačak

Toplička 34, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Književna pustolovina na otvorenom
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Potjeh

Moslavačka 42, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Duboki trag pisane riječi i Parlaonica 09:00-16:00 Čuvajmo prirodne resurse! 09:00-16:00 Priče za spas planete
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Potočnica 2

Tršćanska 35, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:30-10:30 Radionica na temu Crvenkapice
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Proljeće Kloštar Ivanić

Trg svetog Ivana 1 , Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 Samo za taj osjećaj!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Pupoljak Otok

Trg kralja Tomislava 3, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Predstavljanje knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Tratinčica

Trg podraskih heroja 7, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Bila jednom jedna... 09:00-10:00 U očevu krilu 18:00-19:00 Pričam ti priču
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vjeverica

Ksaverska cesta 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Druženje uz knjigu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vrapče

Nikole Gorjanskog 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:31-19:00 Književne radionice za djecu rane i predškolske dobi
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Zeko

Bartolovečka 70, Trnovec Bartolovečki, 42202

Programi u Noći knjige:
09:00-11:30 Čitajmo s Ivanom Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Zeko, Varaždin

Juraja Križanića 96, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 Poslijepodnevno druženje uz Hlapića
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić ZLATNI DANI

Lovrečanska 16, Zlatar-Bistrica, 49247

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Čitamo!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Zvirek

Mlinarska cesta 34, Stubičke Toplice, 49244

Programi u Noći knjige:
10:30-12:00 Pismo iz Zelengrada
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Zvončić Čepin

Ulica grada Vukovara 2, Čepin, 31431

Programi u Noći knjige:
08:00-17:00 Noć knjige 2024. u znaku Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Đurđice

Marohnićeva 12, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Susret sa knjižničarkom i spisateljicom
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe "Mali Kartec" Krk

Lina Bolmarčića 1, Krk, 51500

Programi u Noći knjige:
11:00-18:00 Radionica biblioterapije i čitanje poezije
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe Trešnjevka Zagreb

Trg Slavoljuba Penkale 1 , Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Noć knjige u Domu Trešnjevka
Kategorija: Ostalo

Društvo "Naša djeca" Dugo Selo

Biskupa Augustina Kažotića 8, Dugo Selo, 10370

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Kvizom kroz kataklizme 19:00-22:00 Čarolijom kroz kataklizme
Kategorija: Ostalo

Društvo "Naša djeca" Ozalj

Kolodvorska 9, Ozalj, 47280

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Pričaonica za Noć knjige
Kategorija: Ostalo

Društvo hrvatskih književnih prevodilaca

Svačićev trg 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Prevoditeljsko-pjesnička večer "Stihom na stih" - čitanje pjesama kataklizmična i (post)apokaliptična sadržaja
Kategorija: Ostalo

Društvo hrvatskih književnika

Trg bana Josipa Jelačića 7/I, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Tribina Bez cenzure: Self-help literatura – unosan biznis ili nužan lijek?
Kategorija: Ostalo

Društvo psihologa Istre

I. M. Ronjgova 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Book club Društva psihologa Istre
Kategorija: Ostalo

Državni arhiv u Gospiću

Kaniška 17, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Predstavljanje izdanja Državnog arhiva u Gospiću
Kategorija: Ostalo

Državni hidrometeorološki zavod, Odjel biblioteka

Ravnice 48, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:30 Knjige za izazovna vremena - izazovno vrijeme u knjigama
Kategorija: Knjižara

Ebook024 internet knjižara

Jandrićeva 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-00:01 Popust na e-knjige i audio knjige
Kategorija: Knjižara

eknjiga.hr internet knjižara

Matoševa 16, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Popust 20%
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 9, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Staro u novome ruhu
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Požega

Osječka 33 , Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
17:30-18:55 150 godina Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Požega

Osječka 33, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Vukovar

Stjepana Filipovića 6, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Noć knjige u EŠV-u
Kategorija: Ustanova

Elektrostrojarska obrtnička škola

Selska 83, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:30-14:30 Mijenjam se, poput Gregora Samse, ali i dalje sam to samo ja
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i ekonomska škola

Ljudevita Gaja 24, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 S našom Ivanom
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i prometna škola Osijek

Istarska 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Hvataj zelena svjetla s knjigom!
Kategorija: Ostalo

Etno udruga DAN

Kraljice Jelene 78, Pakoštane, 23211

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Na krilima knjige
Kategorija: Ostalo

Exploring Croatia With Darka

Kneza Ljudevita Posavskog 12, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 S Markom i Darkom po Splitu 16:00-17:15 Heretik našeg doba – Šetnja s Markantunom de Dominisom
Kategorija: Ustanova

Fakultet elektrotehnike i računarstva

Unska 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 FERBOOK: druga strana FER-a
Kategorija: Ustanova

Fakultet filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu

Jordanovac 110, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:30 Knjige pod reflektorima FFRZ-a
Kategorija: Ustanova

Fakultet turizma i ruralnog razvoja u Požegi

Vukovarska ulica 17, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 ChatGPT za početnike
Kategorija: Ustanova

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu

Primorska 46, p.p. 97, Opatija, 51410

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjiga na kraju svijeta: odjeci nade u ekološkoj katastrofi
Kategorija: Ustanova

Filozofski fakultet Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

Ronjgova 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Noć knjige na Filozofskom: čitajmo s Kafkom! (u povodu 100. obljetnice smrti Franza Kafke)
Kategorija: Ustanova

Gimnazija "Fran Galović"

Ulica dr. Željka Selingera 3a, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Živimo li u kafkijanskoj atmosferi? Čitam, otkrivam, povezujem
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka

Frana Kurelca 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
16:25-19:10 (Zoo)polisi i odiseje
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Vladimira Nazora 34, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
17:45-19:00 Noćna ludila
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Karlovac

Rakovac 4, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
14:30-16:00 Knjige kao zaklon
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Požega

Dr. Franje Tuđmana 4/a, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Književna ka(fka)taklizma
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Pula

Trierska 8, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Čitamo bajke
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Sesvete

Bistrička 7,, Zagreb, 10360 Sesvete

Programi u Noći knjige:
01:01-23:59 Izložba PUTEVIMA SVILE – Marko Polo – putovanje koje je promijenilo svijet
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Županja

Veliki kraj 42, Županja, 32270

Programi u Noći knjige:
11:00-15:00 Noć knjige u Gimnaziji Županja, dnevna matineja
Kategorija: Knjižara

Glazbena knjižara Rockmark

Ul. Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Popusti na određene naslove
Kategorija: Ustanova

Glazbena škola Slavonski Brod

Vukovarska 1, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Judita u povijesti i umjetnosti
Kategorija: Nakladnik

Golden marketing-Tehnička knjiga

Jurišićeva 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:10-23:59 BeneFIT sajam knjiga
Kategorija: Ostalo

Gornjogradske coprnice

Hinka Wuertha 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Gornjogradske coprnice
Kategorija: Ustanova

Graditeljska tehnička škola Zagreb

Avenija Većeslava Holjevca 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Neustrašivi u divnom novom svijetu
Kategorija: Ostalo

Gradska četvrt Peščenica Žitnjak

Zapoljska 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Dan knjige na Peščenici
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Don Mihovil Pavlinović" Imotski

Ulica kralja Zvonimira 1, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
17:00-23:00 Izložba
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ivan Palčić"

Dalmatinska 11, Novalja, 53291

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Radionice čitalačke pismenosti 08:00-19:00 Knjiga na dar 08:00-19:00 Knjigu vrati, ništa ne plati
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Mato Lovrak" Grubišno Polje

Ivana Nepomuka Jemeršića 1, Grubišno Polje, 43290

Programi u Noći knjige:
19:00-08:00 Noćenje u knjižnici 11:30-12:15 Knjiga kao medij i borba protiv lažnih vijesti
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Bakar

Primorje 45A, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Ispit savjesti
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Biograd na Moru

Šetalište kneza Branimira 52, Biograd na moru, 23210

Programi u Noći knjige:
18:30-19:30 Svijet koji nije od ovoga svijeta
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Crikvenica

Vinodolska 1, Crikvenica, 51260

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Besplatno u knjižnicu 17:00-18:00 Cvijeta Job – majstorica minijature 18:00-19:00 Bebeteka za Bebuljke 19:30-20:30 Čovik - predstavljanje knjige Nevena Barca
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Grada Donjeg Miholjca

Trg Ante Starčevića 22, Donji Miholjac, 31540

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Književni susret za vrtićarce 13:00-19:00 Knjigu vrati, zakasninu ne plati! 13:00-19:00 Iskaznica na dar! 17:00-18:00 S hobitima u spas planeta Zemlje 18:00-19:00 Čitalko
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Ante Jagar" Novska

Trg dr. Franje Tuđmana 4, Novska, 44330

Programi u Noći knjige:
11:00-22:00 Terca na tišinu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Antun Mihanović"

Trg Antuna Mihanovića 2, Klanjec, 49290

Programi u Noći knjige:
18:00-21:30 Prizma izazova: knjige, slike i film
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Gustav Krklec" Ivanec

Akademika Ladislava Šabana 3, Ivanec, 42240

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Pripovijedanje bajki 09:00-09:00 Kućica za knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Duga Resa

Kasar 19, Duga Resa, 47250

Programi u Noći knjige:
19:30-21:30 Domaće je domaće - 100% domaći autori čitaju i pričaju o svojim djelima
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Hvar

Vicka Butorovića 2, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Pozdrav proljeću - poezija pod maskama 19:00-20:00 Susret s generacijom
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Ivana Belostenca Ozalj

Kolodvorska 1/A, Ozalj, 47280

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Ozaljski kviz 18:00-19:30 Pričaonica za Noć knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Mali Lošinj

Zagrebačka 2, Mali Lošinj, 51550

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Fantastične leteće knjige g. Morrisa Lessmorea 20:00-21:30 Književno-glazbena večer: Enes Kišević & Damir Tomić Maduna
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Mursko Središće

Trg bana Josipa Jelačića 10, Mursko Središće, 40315

Programi u Noći knjige:
12:00-19:00 Vrati zaboravljene knjige 18:30-08:00 Noć ima moć - Murska utopija
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Novi Marof

Antuna Mihanovića 3, Novi Marof, 42220

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Put svile na dva kotača - putopisno predavanje Borisa Rukavine
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Petrinja

Matije Gupca 2, Petrinja, 44250

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Najljepši cvijet 14:00-23:00 Ivana Brlić-Mažuranić u slikama 18:00-19:00 Misal kneza Anža Frankopana
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Stari Grad

Novo Riva 2, Stari Grad, 21460

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Marko Marulić – Protiv današnjeg doba: glazba za lutnju tragom hrvatske renesansne lirike
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Vis

Šetalište Viškog boja 13, Vis, 21480

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Moj fantastični svijet
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivana Belostenca Lepoglava

Hrvatskih pavlina 7, Lepoglava, 42250

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Predstavljanje slikovnice "Usudi se poletjeti" i radionica
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivanić-Grad

Moslavačka 11, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Knjiga se vraća, ništa se ne plaća 09:30-10:00 Čitajmo zajedno! 11:00-12:00 Kviz 18:30-20:30 Paint & wine radionica
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Krapina

Šetalište Hrvatskog narodnog preporoda 13, Krapina, 49000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Čiča miča
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Makarska

Don Mihovila Pavlinovića 1, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Moja knjiga – moja emocija
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Metković

Kralja Zvonimira 4, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Čitajmo zajedno
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Našice

Trg Isidora Kršnjavoga 5, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Radionica crtanja 3D olovkom 18:00-21:00 Lego maraton 12:00-14:00 Stručni aktiv knjižničara 18:00-20:00 Večer društvenih igara
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Nova Gradiška

Relkovićeva 4, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Mistična umjetnost 15:30-16:30 Kodiranje interaktivne naslovnice knjige 07:00-19:00 Knjiga svima 10:00-11:30 Dječja potraga 17:00-20:00 Najčitatelji u 2023. godini
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Omiš

Punta 1, Omiš, 21310

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Pronađi pravu knjigu za sebe - akcija darivanja knjiga 17:00-18:00 Ekološka radionica za djecu 19:30-21:00 Večer poezije: Čitamo Danijela Dragojevića
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pag

Od špitala 1, Pag, 23250

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Pogledaj, prolistaj i posudi
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pazin

Šetalište Pazinske gimnazije 1a, Pazin, 52000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 IZA(zov) knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Poreč

Trg Marafor 3, Poreč, 52440

Programi u Noći knjige:
10:00-19:00 BOOKtižin 13:00-14:00 Listanje kupusa 19:00-22:00 Šezdesete – Kada je glazba mijenjala svijet
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pregrada

Trg Gospe Kunagorske 3, Zagreb, 49218

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Izložba dječjih radova 19:00-21:00 Penjačevi zapisi
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Rijeka

Viktora Cara Emina 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Knjiga u meni 20:00-21:30 "Od cigareta do knjižnice" - vođena šetnja novom zgradom Gradske knjižnice Rijeka
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Sinj

Ulica alajčauša Frane Bareze Šore 1, Sinj, 21230

Programi u Noći knjige:
08:30-19:00 Knjigu vrati, zakasninu ne plati! 08:30-19:00 Gdje knjige žive 08:30-19:00 Preobražaj 08:30-19:00 Ivanini Patuljci
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Sveti Ivan Zelina

Trg Ante Starčevića 12, Sveti Ivan Zelina, 10380

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Vrijeme dinosaura 19:00-21:00 Avantura promjene s Ljubicom Uvodić-Vranić
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Umag

Trgovačka 6, Umag, 52470

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Predavanje Korada Korlevića: Veliki reset
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Vrgorac

Matice hrvatske 11, Vrgorac, 21276

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Priča na zahtjev 09:00-10:00 Vrijeme za priču 12:00-13:30 Judita u stripu 12:00-17:00 Knjižara u gostima
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zlatar

Zagrebačka 2, Zlatar, 49250

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Proglašenje najčitatelja 18:00-22:00 Izložba fotografija 18:00-22:00 Predavanje psihologinje Marije Vragović
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Đurđevac

Trg sv. Jurja 1, Đurđevac, 48350

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Uzbune i slavlja u Hrvatskoj Sahari
Kategorija: Ustanova

Gradski muzej Korčula - Marko Polo centar

Trg sv. Marka 2, Korčula, 20260

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čitanje Knjige o čudima svijeta Marka Pola za mlade
Kategorija: Ustanova

Gradsko kazalište Beli Manastir

Kralja Tomislava 2, Beli Manastir, 31300

Programi u Noći knjige:
18:30-19:00 Živa povijest s Mihaelom Vojtek
Kategorija: Nakladnik

Hangar 7

Kuniščak 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Fantastični žanrovski popusti 21:00-22:00 Začudni svjetovi Ursule K. Le Guin
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Arena Centar

Ulica Vice Vukova 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - City Centar one East

Slavonska av. 11d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 19:00-20:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - City Centar One West

Jankomir 33, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-21:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Joker centar

Put Brodarice 6, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-21:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Max City

Stoja 14A, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-21:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Supernova Buzin

Avenija Većeslava Holjevca 62 , Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 18:00-19:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Supernova Garden Mall

Ulica Rudolfa Kolaka 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-21:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Supernova Zadar

Ul. Akcije Maslenica 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-21:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Tower centar

Janka Polića Kamova 81a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-21:00 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Varaždin

Gajeva 17, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjiga svima i svuda 17:00-19:30 Noć za male i velike Hoćuknjigoljupce
Kategorija: Ustanova

Hotelijersko-turistička škola Opatija

Drage Gervaisa 2, Opatija, 51410

Programi u Noći knjige:
18:30-19:30 Knjiga i stvaralaštvo kao bijeg u maštu
Kategorija: Ustanova

Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu

Trg Luke Botića 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 Putopis i karta kataklizmičkog putovanja
Kategorija: Ustanova

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti - Knjižnica

Trg Josipa Jurja Strossmayera 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Noć knjige u Knjižnici HAZU
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska čitaonica Vrpolje

Trg dr. Franje Tuđmana 1, Vrpolje, 35210

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 U svijetu mašte Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Pleternica

Vinogradska 3, Pleternica, 34310

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Zoran Vakula i meteoslikovnice 18:00-19:00 Kvizomanija 19:00-20:00 Otkucaji duše
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Đuro Sudeta

Vladimira Nazora 3, Garešnica, 43280

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Noć Harryja Pottera
Kategorija: Ustanova

Hrvatska knjižnica za slijepe

Šenoina 34/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:15 Ugodne i neugodne emocije u čitanju književnosti
Kategorija: Nakladnik

Hrvatska matica iseljenika

Trg Stjepana Radića 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Novo čitanje suvremenih hrvatskih migracija!
Kategorija: Ostalo

Hrvatska udruga muzičkih knjižnica, arhiva i dokumentacijskih centara

Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-17:00 Besplatni glazbeni antikvarijat
Kategorija: Ustanova

Hrvatski državni arhiv

Marulićev trg 21, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Između dviju domovina
Kategorija: Ostalo

Hrvatski kviz savez

Gundulićeva 21, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-00:00 Posljednja družba čitača apokalipse 20:00-22:00 Književna kataKvizma
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko čitateljsko društvo

Šenoina 34, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Biblioterapija i poetska terapija
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko društvo katoličkih novinara

Kaptol 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Predstavljanje djela članova Hrvatskoga društva katoličkih novinara
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko knjižničarsko društvo

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Vilenjaci u traganju za vremenom
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko mikrobiološko društvo

PIerottijeva 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Mikrobi na Noći knjige
Kategorija: Ustanova

Hrvatsko vojno učilišta "Dr. Franjo Tuđman"

Ilica 256 B, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
15:00-20:00 Čitatelji u Noći knjige 2024. u Knjižnicama HVU-a
Kategorija:

Humanistička gimnazija

Mlinarska 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Videopoezija
Kategorija:

HŽ Infrastruktura – Kolodvor Generalski Stol

, ,

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Za bolji svijet: Posudi – Pročitaj – Preporuči
Kategorija: Ustanova

I. gimnazija Zagreb

Avenija Dubrovnik 36, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
14:00-16:00 Čitateljski klub I. gimnazije
Kategorija: Ustanova

I. tehnička škola Tesla

Klaićeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Uz pozitivne vibre nemaš brige 16:00-20:00 Utopije i loše kopije - nesigurna budućnost u književnosti, filmu i znanosti
Kategorija: Nakladnik

Ibis grafika

IV. Ravnice 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Noćno čitanje u Pričozemskoj
Kategorija: Ustanova

III. gimnazija

Kušlanova 52, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
14:00-18:15 Što čitati, knjigu ili društvene mreže i vijesti?
Kategorija: Ustanova

III. gimnazija Split

Matice hrvatske 11, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Marulić u Noći knjige
Kategorija: Ostalo

INA d.d.

Avenija Većeslava Holjevca 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:10-23:59 BeneFIT sajam knjiga
Kategorija: Ustanova

Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška

Ljudevita Gaja 22, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Mistična umjetnost
Kategorija: Ustanova

Industrijsko-obrtnička škola Sisak

Ulica Marijana Cvetkovića 2, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:20 Marulić vremenski putnik 10:00-12:20 Kvadrat zvan Gregor Samsa
Kategorija: Ustanova

Industrijsko-obrtnička škola Sisak

Marijana Cvetkovića 2, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
08:00-10:40 Školski kviz
Kategorija: Nakladnik

Iris Illyrica

Goranska 20a, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Tinkihotići uzvraćaju!
Kategorija: Ustanova

IV. osnovna škola Varaždin

A. M. Reljkovića 36 , Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Noć knjige s Ivanom Brlić-Mažuranić
Kategorija: Nakladnik

Izdavačka kuća "Stanek" - Online knjižara eknjizara.hr

Marofska 45, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Noć knjige na eknjizara.hr 18:00-20:00 Predstavljanje serije slikovnica
Kategorija: Ostalo

Jadrolinija

A. Riva 16, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Putuj s knjigom na valovima Jadrana!
Kategorija: Ustanova

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Krapinsko-zagorske županije

Radoboj 8, Radoboj, 49232

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Čiča miča
Kategorija: Ustanova

Kaštel Zrinskih - Prirodoslovni muzej Rijeka

Kralja Tomislava 1, Brod na Kupi, 51301

Programi u Noći knjige:
09:00-19:00 Ja, u divljini velikaša
Kategorija: Nakladnik

Katarina Zrinski

Moslavačka 9, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:59 Akcije i popusti na Mojaknjiga.hr
Kategorija: Ustanova

Katolička osnovna škola "Josip Pavlišić"

Omladinska 14, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:45-09:30 Parlaonica na temu Mogu li knjige pobijediti tehnologiju u digitalno doba?
Kategorija: Ustanova

Kazališni studio mladih HNK u Varaždinu

Augusta Cesarca 1, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Predstavljanje serije slikovnica
Kategorija: Ostalo

Kazivačica (Secret Zagreb)

Aleja pomoraca 9 , Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Izazov književnog kluba tajnog Zagreba – zaigrani razgled grada
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Dječja knjižnica "M2"

Medveščak 71, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Baggins ili Torbar? - putevima književnog prevođenja 17:00-18:00 Udahni, izdahni i... čitaj!
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Dječja knjižnica Marina Držića

Avenija Marina Držića 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Jedva pô lakta 13:00-20:00 Povratak u davnine
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Gradska knjižnica Ante Kovačića

Trg žrtava fašizma 6, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
13:30-15:00 Povijest knjige 18:00-18:30 Prometna priča 20:00-22:00 Književna noć s Ivicom Prtenjačom
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Augusta Cesarca, Ravnice

Radauševa 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Predstavljanje poezije Nikoline Hrubik 10:00-11:00 Upoznajmo glazbene instrumente 13:00-14:00 Fosili u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića

Preradovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Tribina Hrvatsko-hispanskog društva 19:30-21:00 Promocija knjige "Mula"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Ivane Brlić Mažuranić

Laurenčićeva 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:30-10:15 Književni susret
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Jelkovec

Vladimira Stahuljaka 3, Zagreb, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Kako je Zeul otkrio pismo 10:00-11:00 Tko je bila Ivana Brlić-Mažuranić? 15:30-16:30 Rođendanska proslava i druge priče
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Kajfešov brijeg

Ulica grada Gualda Tadina 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:30 Slovo ište dvorište 08:30-10:00 U ritmu slasne stihobasne
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Knežija

Albaharijeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Gdje ima života, ima i nade 17:30-18:30 Snovi don Bosca 17:30-19:00 Prsten nije samo prsten
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Marije Jurić Zagorke

Krvavi most 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:30 U potrazi za Ivanom – književni razgovor o biografiji Ivane Brlić Mažuranić i izložba pisama
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Medveščak

Trg žrtava fašizma 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-12:30 Marko Marulić - Otac hrvatske književnosti 18:00-20:00 Književna večer
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Novi Zagreb

Božidara Magovca 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čarobni svijet bajki Ivane Brlić-Mažuranić 10:00-11:00 Čovjek i okoliš 13:00-14:00 Privatnost u digitalnom svijetu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Prečko

Slavenskoga 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Čarobne naočale 18:00-20:00 Slušajmo knjigu, slušajmo priče
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Savski gaj

Nehruov trg 46, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Igrom kroz knjigu u Noći knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Sesvete

Trg Dragutina Domjanića 6, Zagreb, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
10:45-09:30 Zdravo, zdravo! 18:00-18:45 Plesna haljina žutog maslačka
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Špansko-jug

Slavka Batušića 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Marke pričaju: Ivana Brlić-Mažuranić 14:45-15:45 Ana u gostima
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Staglišće

Augusta Prosenika 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-09:30 U društvu sa Svarožićem 12:00-18:00 Darujemo knjigu za izazovna vremena 18:30-20:00 Svjetionik 15:00-16:00 S Ivanom kroz tri grada 18:00-19:30 Teško je naći dobra čovjeka
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Tina Ujevića

Ulica grada Vukovara 14, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Epsko putovanje kroz 70 godina: J. R. R. Tolkien 10:00-11:30 Igrom kroz knjigu u Noći knjige 10:00-11:00 Tajne svemira 18:00-20:00 KataKVIZma 10:00-11:00 Ja-ma-ja-ka-ja-jee
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vjekoslava Majera

Meštrovićev trg 1g, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Snaga pripovijetke je moćna 10:00-11:00 Priča o Ivani
Kategorija: Ustanova

Kineziološki fakultet Osijek

Drinska 16a, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
11:30-12:30 Parlaonica KIFOS - Mijenjam sebe kroz knjige
Kategorija: Ustanova

Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Horvaćanski zavoj 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Dan poslije sutra: ja sam studentska legenda
Kategorija: Ustanova

Klasična gimnazija

Križanićeva 4a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:15-14:00 Svit se konča i njegova suvremenost
Kategorija: Knjižara

Klub-knjižara Giardini 2

Giardini 2, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Boris Senker: Istarska prikazanja, promocija knjige
Kategorija: Antikvarijat

Knjižara i antikvarijat Brala

Dežmanova 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Malena kao lakat, mudra kao knjiga
Kategorija:

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Trg slobode bb, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:30-19:30 Knjige za izazovna vremena: popusti u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Radićeva 4, Karlovac, 47 000

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Knjige za izazovna vremena: popusti u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Trg Ivana Pavla II. 32, Marija Bistrica, 49246

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Knjige za izazovna vremena: popusti u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Kralja Zvonimira 16, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjige za izazovna vremena: popusti u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost - Kaptol 29

Kaptol 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjige za izazovna vremena: popusti u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost - Zadar

Poljana Natka Nodila 7, Zadar, 23 000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjige za izazovna vremena: popusti u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Leksikografskoga zavoda Miroslav Krleža

Frankopanska 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Veliki popusti i knjiga na dar 10:00-15:00 Bogatstvo enciklopedijske baštine
Kategorija: Knjižara

Knjižara Ljevak

Trg bana Jelačića 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-00:21 Akcija: Duhovnost i zdravlje 18:00-19:00 Kul u gradu: Razgovor s Ivanom Dragičević o knjizi Nesigurni
Kategorija: Knjižara

Knjižara Nova

Trg Ante Starčevića 4 , Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
07:30-20:00 Noć knjige u knjižari Nova 19:00-20:00 Predstavljanje knjige "Oče, ako jesi" autorice Julijane Adamović
Kategorija: Knjižara

Knjižara Planetopija

Ilica 68, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sniženja u Planetopiji
Kategorija: Knjižara

Knjižara Planetopija

Fontička ul. 4, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sniženja u Planetopiji
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Teslina 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Dubrovnik

Vukovarska 22, Mercante centar, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Kaptol

Kaptol 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Osijek

Strossmayerova 4, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Požega

Kamenita vrata 1, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Rijeka

Janeza Trdine 1d, Rijeka, 51 000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Šibenik

Kralja Tomislava 17, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Slavonski Brod

Petra Krešimira IV. 28, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Split

Trumbićeva obala 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Split

Ruđera Boškovića 16a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Varaždin

Zagrebačka 4, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Vinkovci

Vladimira Nazora 9, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum, Zadar

Jurja Bijankinija 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Ostalo

Književni klub Booksa

Martićeva 14d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Promocija knjige
Kategorija: Ustanova

Knjižnica Fakulteta hrvatskih studija

Borongajska cesta 83f, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-18:00 13. Noć knjige na Fakultetu hrvatskih studija
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Glina

Stjepana i Antuna Radića 10, Glina, 44400

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Predstavljanje Knjižnice štandom na gradskoj šetnici 18:00-19:00 Priredba u čast Ivani Brlić-Mažuranić i Marku Maruliću 11:00-12:00 Književni susret sa Sanjom Pilić
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Goričan

Trg svetog Leonarda 22, Goričan, 40324

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Pisac u gostima
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Gračac

Nikole Tesle 44, Gračac, 23440

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Izložba beletristike 10:30-11:45 Obilježavanje 150. godišnjice rođenja Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Grada Preloga

Glavna ulica 33, Prelog, 40323

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Međugeneracijski trivia kviz
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Križ

Zagrebačka ulica 2, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Izložba ilustracija umjetnice Jasmine Kosanović 19:00-22:00 KoncArt Ane Paške
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Novigrad

Stjepana Radića 1, Novigrad, 23312

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Upoznajmo knjižnicu
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Pitomača

Trg kralja Tomislava 2, Pitomača, 33405

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Zakaj volim Pitomaču? A nesem od tam!
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Šenkovec

Josipa Bedekovića 11, Šenkovec, Šenkovec, 40000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Šuma Striborova 11:00-12:30 Susret sa Jasminkom Tihi Stepanić
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Simo Mraović Gvozd

Trg dr. Franje Tuđmana 1 , Gvozd, 44410

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Ivana Brlić-Mažuranić, lik i djelo
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica Mejaši-Kila

Vrboran 19a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Vođena likovna radionica za mlade
Kategorija: Ustanova

Knjižnica Muzeja Đakovštine

Ante Starčevića 34, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
07:00-15:00 Istražujmo Međuzemlje – izložba i kviz
Kategorija: Ustanova

Knjižnice grada Zagreba

Starčevićev trg 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Žarkov električni tramvaj na Zrinjevcu
Kategorija: Ustanova

Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 9, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Predavanje "Influenceri i prikriveno oglašavanje"
Kategorija: Ustanova

Komercijalno-trgovačka škola Split

A. G. Matoša 60, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:00 Predstavljanje romana Kathleen Glasgow: "Kako se sprijateljiti s tamom"
Kategorija: Nakladnik

Kosinj konzalting

Huzjanova 20, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Predstavljanje knjige "Kosinjska tiskara"
Kategorija: Ostalo

KOVAN - Udruga za kulturu, obrazovanje, duhovnost i domoljublje

Generalski Stol 44b, Generalski Stol, 47262

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Za bolji svijet: Posudi – Pročitaj – Preporuči
Kategorija: Ostalo

Kuća Klajn / House of Klajn

Antuna Augustinčića 1, Klanjec, 49290

Programi u Noći knjige:
18:00-21:30 Prizma izazova: knjige, slike i film
Kategorija: Ustanova

Leksikografski zavod Miroslav Krleža

Frankopanska 26, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Veliki popusti i knjiga na dar 10:00-15:00 Bogatstvo enciklopedijske baštine
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo "Biljana" Zadar

Bana Josipa Jelačića 6, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Izdavaštvo makedonskih pjesnika Zajednice Makedonaca u RH
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo Istarske županije "Sv. Kiril i Metodij" Pula

Gajeva 3 (Karlo Rojc 21), Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Poezija makedonskih autora za izazovna vremena
Kategorija: Ostalo

Mala otočka biblioteka

Zadublje 54a, Babino Polje, 20225

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Večer u knjižnici
Kategorija: Nakladnik

Mala zvona

Savska cesta 1b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Istinska proslava knjige i čitanja 10:00-16:00 Festival Zvonjava u Splitu
Kategorija: Nakladnik

Mate

Jandrićeva 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-00:01 Popust na knjige na portalu mate.hr
Kategorija: Nakladnik

Meandar Media

Nov cesta 48, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Strast razlike – Noć knjige na meandar.hr
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 8, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Priručnik za primjenu dodataka prehrani 11:00-12:00 Sanjine priče
Kategorija: Ustanova

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Središnja medicinska knjižnica

Šalata 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Znanjem protiv kataklizme
Kategorija: Ustanova

Memorijalni centar "Faust Vrančić"

Ulica I 1a, Prvić Luka, 22 233

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Pjesme s otoka, pjesme otoku
Kategorija: Nakladnik

Minerva graphica d.o.o.

Zagrebačka cesta 89, Gornji Laduč, Zagreb, 10292

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Promocija knjige "Mula"
Kategorija: Ostalo

Mjesni odbor Kajzerica

Podbrežje IV.5, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Noć knjige na Kajzerici
Kategorija: Ostalo

Mjesni odbor Ružmarinka

Ružmarinka 21, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige na Ružmi
Kategorija: Nakladnik

Mozaik knjiga

Karlovačka cesta 24a, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
07:00-23:59 Popusti do 70% 08:00-09:30 Radionica Mozaik knjige 11:00-12:00 Kviz
Kategorija: Nakladnik

Mozaik knjiga – knjižni klub Svijet knjige

Karlovačka cesta 24a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-22:59 Noć knjige u Svijetu knjige - popusti do 70%
Kategorija: Knjižara

Multimedijalna knjižara Menart

Avenija Dubrovnik 16/2, Avenue Mall, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Noć knjige u Menart multimedijalnoj knjižari
Kategorija: Ustanova

Muzej hrvatskih arheoloških spomenika

Stjepana Gunjače 3, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Predstavljanje videa Knjižnični bonton i radionica izrade inicijala prema srednjovjekovnim knjigama
Kategorija: Ustanova

Muzej Slavonije

Trg sv. Trojstva 6, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Znanstveno čitanje muzejske knjižnične građe
Kategorija: Ustanova

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Svečano otvorenje Noći knjige 2024.
Kategorija: Nakladnik

Naklada Ljevak

Ulica grada Vukovara 271/12, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Susret učenika varaždinskih osnovnih škola s književnikom Krunoslavom Mikulanom
Kategorija: Nakladnik

Naklada OceanMore

Fišerova 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Prigodni prodajni popusti
Kategorija: Nakladnik

Naklada Slap

Dr. Franje Tuđmana 33, Zagreb, 10450

Programi u Noći knjige:
16:00-23:59 Stručne i znanstvene knjige po odličnoj cijeni
Kategorija: Nakladnik

Nakladnička kuća Fraktura

Bregovita 7 Ivanec Bistranski , Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
18:30-19:30 Panel Growing Together: Što čita generacija Z? 20:00-21:00 Književne sudbine klasika: Ryūnosuke Akutagawa
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna čitaonica i knjižnica Novi Vinodolski

Trg Vinodolskog zakona 1, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Čitanjem do sebe 18:00-19:00 Pišući se borim protiv..... 18:00-19:00 Knjige koje mijenjaju svijet 20:00-22:30 Mentalno zdravlje
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Hrvatski skup"

Trg Hrvatskog skupa 10, Pučišća, 21412

Programi u Noći knjige:
08:00-13:30 Radujemo se malim čitateljima 19:30-21:30 Srcem kroz planine
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Šime Vučetić"

Ulica 26 br. 2, Vela Luka, 20270

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje romana "Moja dota"
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Blato

1. ulica 25/3, Blato, 20271

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Svjetionik riječi: navigacija kroz izazovna vremena
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Dalj

Bana Josipa Jelačića 12, Dalj, 31226

Programi u Noći knjige:
08:00-17:00 U vilinskim dvorima 10:00-12:00 U vilinskim dvorima 14:00-16:00 Vrijeme koje nam je dano 20:00-22:00 Knjige smijeha i zaborava
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Drniš

Kralja Zvonimira 8, Drniš, 22320

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Dani bez naplate zakasnine 11:00-12:00 Zavirimo u svijet bajki Ivane Brlić-Mažuranić 20:00-22:00 Drniški libar 21:00-22:00 Proglašenje najčitatelja u 2023. godini
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Bošnjaci

Trg fra Bernardina Tome Leakovića 10, Bošnjaci, 32275

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Susret s dječjom književnicom
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Bribir

Bribir 31, Bribir, 51253

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Mala slobodna knjižnica 09:00-13:00 Susret s učenicima 20:00-23:00 Književna večer
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Kutjevo

Republike Hrvatske 109, Kutjevo, 34340

Programi u Noći knjige:
11:00-18:00 Besplatan upis za sve 17:00-17:45 Imaš knjige, nemaš brige! 08:00-15:00 U potrazi za Ivanom
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Lekenik

Hermanna Gmainera 2, Lekenik, 44272

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Izložba Josipe Benac: Šareni svijet leptira
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Murter

Butina 2, Murter, 22243

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Puž iz tvoje mašte
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Tisno

Uska ulica 1, Tisno, 22240

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Strašilova šuma 10:00-12:00 Čitajmo s Knjigosaurom! 10:00-11:00 Dinosauri u knjigama! 08:00-09:00 Lektira na drugačiji način
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu

Put svetog Ante 31, Klis, 21231

Programi u Noći knjige:
19:00-09:00 Prespavanac u knjižnici: pričam ti priču noću...
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kali

Trg Marnjiva 23, Kali, 23272

Programi u Noći knjige:
14:00-20:00 Akcija obnove članstva u pola cijene 14:00-20:00 Knjigu vrati, zakasninu ne plati 18:00-19:00 Izrada straničnika
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Knin

Krešimirova 20-24, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Izložba fotografija članova Foto kluba Knin na temu knjige 08:00-19:00 Vratite zaboravljene knjige! 19:00-20:30 Književni susret s Arijanom Čulinom
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Orebić

Ulica Zrinskih i Frankopana 2, Orebić, 20250

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Besplatan upis u Knjižnicu! 16:00-17:00 Pričaonica o knjigosauru Gjuru Nachitanoviczu 18:00-19:00 Parlaonica za mlade
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica u Dugopolju

Trg Franje Tuđmana 1, Dugopolje, 21204

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Upoznajmo poljičicu
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Virje

Trg Stjepana Radića 1, Virje, 48326

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Lov na priču za laku noć
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Vrbovec

Trg Petra Zrinskog 7, Vrbovec, 10340

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Biblioterapija – predavanje
Kategorija:

Narodna knjižnica ˝Ivan Žagar˝ Čabar

Narodnog oslobođenja 2, Čabar, 51306

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Mogu sve 11:00-15:00 Obilježavanje značajnih obljetnica
Kategorija: Ostalo

Nova Akropola Osijek

D. Neumana 6/1, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Filozofska edicija Nove Akropole: Stoici - filozofija za izazovna vremena
Kategorija: Ostalo

Nova Akropola – kulturna udruga

Ilica 36/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Filozofska edicija Nove Akropole: Stoici - filozofija za izazovna vremena 21:00-22:00 Promocija knjige
Kategorija: Ustanova

Obrtnička škola Požega

Osječka 33, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
07:00-15:00 Noć knjige u Obrtničkoj školi
Kategorija: Ustanova

Obrtničko-tehnička škola

Vladimira Nazora 9, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
14:00-16:00 Noć knjige
Kategorija: Ostalo

Ogranak Matice hrvatske u Daruvaru

Trg dr. Franje Tuđmana 7, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Noć s knjigom u dvorcu
Kategorija: Ustanova

Ogranak Matice hrvatske u Slavonskom Kobašu

Ante Starčevića 5, Slavonski Kobaš, 35255

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Prilozi za povijest Broda i okolice
Kategorija:

Općina Generalski Stol

, ,

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Za bolji svijet: Posudi – Pročitaj – Preporuči
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica "Hrvatska sloga" Gradac

Jadranska 107, Gradac, 21330

Programi u Noći knjige:
09:30-11:30 Priča za vrtiće 18:00-20:00 BookKojin - aukcija knjiga 10:00-11:00 S Juditom u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica "Hrvatski sastanak 1888."

Trg Stjepana Radića 5, Selca, 21425

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Besplatno prvo učlanjenje 10:00-11:00 Upoznajmo Tolkiena! 10:00-11:00 Knjižnica u gostima 12:00-13:00 Izrada ekostraničnika
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Ante Kovačića

Gorički trg 1, Marija Gorica, 10299

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Vremenska kapsula 2024.
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Bedekovčina

Trg Ante Starčevića 3, Bedekovčina, 49221

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Predstavljanje slikovnice 18:00-19:30 Čitateljski klub
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Bistra

Bistranska 98, Poljanica Bistranska, 10298

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Izložba knjiga 18:00-19:00 Kako imati vlastitu hranu dostupnu cijele godine
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Jelsa

Trg Tome Gamulina, Jelsa, 21465

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Tisuću devetsto osamdeset četvrta (1984.) 20:00-21:00 Istina ili obmana - radionice i izložba
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica

Zagrebačka 26, Marija Bistrica, 49246

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Pjesnički seminar u okviru Dana Željke Boc 2024. 18:00-23:00 Besplatna upisnina 19:00-20:00 Držim se za zrak - predstavljanje zbirke pjesama
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Sveti Križ Začretje

Trg hrvatske kraljice Jelene 2, Sveti Križ Začretje, 49223

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Promocija knjige Đurđe Lovrenčić
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Krapinske Toplice

Ljudevita Gaja 27, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
11:00-12:30 Književni susret s Hrvojem Kovačevićem 19:00-21:00 Depra
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Stubičke Toplice

Viktora Šipeka 16, Stubičke Toplice, 49244

Programi u Noći knjige:
09:00-11:30 Potraga za blagom (escape room) 10:30-12:00 Pismo iz Zelengrada 18:00-19:00 Predstava "Šuma Striborova" 10:30-12:00 Usudi se poletjeti
Kategorija: Ustanova

OŠ Ivana Mažuranića Novi Vinodolski

Trg Vinodolskog zakona 1, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Čitanjem do sebe
Kategorija: Ustanova

OŠ Ivana Mažuranića Novi Vinodolski

Trg Vinodolskog zakona 1, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Pišući se borim protiv.....
Kategorija: Ustanova

OŠ Ivana Mažuranića Novi Vinodolski

Lokvica 2, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Knjige koje mijenjaju svijet
Kategorija: Ostalo

OŠ Ivana Mažuranića Novi Vinodolski

Lokvica 2, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
20:00-22:30 Mentalno zdravlje
Kategorija: Ustanova

Osnova škola Ivana Rabljanina Rab

Banjol 10, Rab, 51280

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 (Po)vezivanje pričom - književni susret s Julijanom Matanović i Pavlom Pavličićem
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marina Držića

Volantina 6, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Večer s Ivanom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Ohridska 21, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja

Miroslava Krleže 2, Gunja, 32260

Programi u Noći knjige:
09:30-14:15 Knjige kao svjetionici: Otkrivanje unutarnje snage kroz riječi i maštu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela, Batrina

Stjepana Radića 156, Batrina, Nova Kapela, 35410

Programi u Noći knjige:
16:00-21:00 Književnost, umjetnost, znanost – recept za čitateljski užitak
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo

Trg bana Jelačića 15, Ivankovo, 32281

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 U bajkovitom svijetu Ivane Brlić-Mažuranić 19:00-20:00 Knjiga uvijek i svuda 20:00-21:00 Znaš li tko je Marul?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Davorin Trstenjak" Podgajci Posavski

Matije Gupca 160, Podgajci Posavski, 32258

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Noć knjige 2024.
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno

Trg Karla Lukaša 7, Sveti Ivan Žabno, 48260

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Noć knjige s Grigorom Vitezom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić"

Trg bana Jelačića 7, Velika, 34330

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Ela – spasiteljica pčela
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa

Ulica bana Josipa Jelačića 8, Duga Resa, 47250

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 150 čarobnih luči za Ivanu 10:00-12:00 Pisci i njihovi junaci 10:00-11:30 Putokazi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Đakovo

Ulica kralja Tomislava 25, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čarolija knjiga 17:00-20:00 Pobjegni uz knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić", Čepić

Purgarija Čepić 1, Kršan, 52232

Programi u Noći knjige:
10:45-11:30 Danas ću biti...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Meštrović" Vrpolje

Ulica bana J. Jelačića 50, Vrpolje, 35210

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Slikopriče Ivane Brlić Mažuranić 10:00-12:00 Blackout poezija 12:00-14:00 Kviz: Ivana Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Labin

Rudarska 9, 52220 Labin, Labin, 52223

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Moć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Jelenje-Dražice"

Školska 53, Dražice, 51218

Programi u Noći knjige:
07:30-14:00 U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Krapina

Trg Stjepana Radića 1, Krapina, 49000

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Putovanja u svijet Ivane Brlicz-Mazhuranicz
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Milan Brozović"

Skalini Istarskog tabora 3, Kastav, 51215

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čitajmo prvašićima! 17:00-18:30 Pidžama party u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Milan Sekulić" Lovinac

Domovinski trg 2, Lovinac, 53244

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Pub kviz
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Petar Zoranić", Stankovci

Stankovci 222, Stankovci, 23422

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Vodič za preživljavanje osnovne škole
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Srdoči"

Ante Modrušana 33, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
10:45-12:20 Potraga za Hlapićem - u školskoj knjižnici!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

Vozišće 13, Viškovo, 51216

Programi u Noći knjige:
11:00-16:00 Uz knjige i čitanje kriza ne dolazi u pitanje!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Tin Ujević"

Opatijska 46, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Franz Kafka
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Trsat"

Slavka Krautzeka 23, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Razgovor o teškim vremenima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Duga Resa

Jozefinska cesta 85, Duga Resa, 47250

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Escape room "U knjizi je spas" 08:00-14:00 Međurazredni kviz „U knjizi je spas“ 09:00-12:00 Susret s pripovjedačicom Margaretom Peršić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Ploče

Tina Ujevića 3, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Čitanje u mraku 13:00-14:30 Čiri biri bajka 13:00-14:00 Intervju o knjigama za izazovna vremena 15:00-16:15 Gospodar znanja u službi škole
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola - Scuola elementare Mate Balote Buje - Buie

Školski brijeg 2, Buje, 52460

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Bujkovite noćne zgode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik

Vukovarska 1, Tovarnik, 32249

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Bajka za bolje sutra 10:00-11:00 Ivanin čarobni rođendan
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski

Školska 5, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 150. rođendan Ivane Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš

Ul. Antuna Mihanovića 4, Drniš, 22303

Programi u Noći knjige:
12:00-12:00 Začarana šuma
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Banija

Dr. Gaje Petrovića 5, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Upoznajmo Ivanu 13:00-14:00 Knjige koje liječe - radionica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Banova Jaruga

Stjepana Radića 118, Banova Jaruga, 44321

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 PUB kviz
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bartola Kašića Vinkovci

Bartola Kašića 48, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
12:20-13:05 Kako se nositi sa strahom od budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Blato

1.ulica br.25/2, Blato, 20271

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Noć knjige u Osnovnoj školi Blato
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bogumila Tonija – Područna škola Farkaševac

Farkaševec 65, Farkaševec Samoborski, 10430

Programi u Noći knjige:
11:30-13:05 Noć knjige u Farkaševcu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Braća Ribar

Športska 3, Posedarje, 23242

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Knjige kataklizme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radić Botinec

Ulica Šenoine Branke 22, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:40-15:00 Escape room i Male priče o divovima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radića Kloštar Ivanić

Školska 20, Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Književni susret s Jasminkom Tihi-Stepanić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Breznički Hum

Breznički Hum 14, Breznički Hum, 42225

Programi u Noći knjige:
13:00-18:00 Tragovima Ivane Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Cavtat

Stjepana Radića 3, Cavtat, 20210

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Fantastični bijeg i borba u usponu prema čaroliji
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dobriše Cesarića, Osijek

Neretvanska 10, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:50-11:25 Knjigopustolovine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Josipa Jovića 2, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
08:00-11:30 Plastika svuda oko nas 17:30-19:10 Ona će ti pokazati put
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Donja Dubrava

Krbulja 21, Donja Dubrava, 40328

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Slovastično tulumarajuće društvance
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Donja Stubica

Toplička cesta 27, Donja Stubica, 49243

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 U potrazi za Ivanom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola dr. Ante Starčevića

Sv. Leopolda Mandića 55, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
08:30-19:00 Noć knjige u OŠ dr. Ante Starčevića
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola dr. Ivana Novaka Macinec

Glavna 32, Macinec, 40306

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 Keep calm and read on
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić

Miroslava Kraljevića 15, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
10:00-13:30 Noć knjige u Gospiću
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dragalić

Trg svetog Ivana Krstitelja 3, Dragalić, 35428

Programi u Noći knjige:
17:01-19:00 Noć knjige 2024. u Osnovnoj školi Dragalić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dragojle Jarnević

Stjepana Radića 31, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
09:00-18:00 Knjiga za izazovna vremena 13:00-14:00 Knjige koje liječe - radionica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dubovac

Primorska 9, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Izložba portreta Ivane Brlić-Mažuranić 13:00-14:00 Putovanje u davnine: zanimljivosti o životi u radu Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Eugena Kumičića

Dobriše Cesarića 24, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Once upon a time....
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Eugena Kvaternika, Rakovica

Rakovica 95, Rakovica, 47245

Programi u Noći knjige:
11:30-13:30 Ako dođeš na zemlju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ferdinandovac

Dravska 66, Ferdinandovac, 48356

Programi u Noći knjige:
14:30-11:30 Potraga za blagom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola fra Ante Gnječa

Petra Kežića 2, Staševica, 20345

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Bajkama Ivane Brlić-Mažuranić protiv kataklizmičkih vizija
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Galovića

Školski prilaz 7, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Ivana, ispričaj nam priču!: Život i djela Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Krste Frankopana Brod na Kupi

Kralja Tomislava 12a, Brod na Kupi, 51313

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Putujemo kroz povijest
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Franje Horvata Kiša

Trg svete Ane 28, Lobor, 49253

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Knjigom protiv kataklizme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Franka Lisice Polača

Polača 140, Polača, 23423

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Knjige kataklizme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Garešnica

Kolodvorska 4 , Garešnica, 43280

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Virtualna izložba Lažna lektira 10:00-11:00 Predstavljanje knjige Isa
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Generalski Stol

Generalski Stol 22/a, Generalski Stol, 47262

Programi u Noći knjige:
07:30-13:30 Pitam se
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Gornje Vrapče

Vrapčanska 188, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
10:30-12:00 Zoran Vakula predstavlja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Granešina

Granešina 1, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 U čarobnom svijetu Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Grigora Viteza

Kruge 46, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Noć knjige kod Viteza
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Hugo Badalić Slavonski Brod

Borovska 3, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Knjiga ne izlazi iz mode!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Batelića Raša

Ivana Batelića 1, Raša, 52223

Programi u Noći knjige:
09:40-10:25 Potpuna svjesnost u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek

Kalnička 48, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Stazom Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gundulića

Sustjepanska 4, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Davnine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Kukuljevića Belišće

Kralja Tomislava 196, Belišće, 31551

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Kataklizma u Šumi Striborovoj (biblioterapija i rastanak s osmašima)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sisak

Ulica kralja Tomislava 19, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Priče iz davnine u moderna vremena
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Mažuranića

Javorinska 5, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Mažuranci iz davnine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Meštrovića

Ulica Martina Pušteka 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Čajanka knjižuljica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin

Josipa bana Jelačića 1, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Inteligentosaur
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica

Tina Ujevića 18, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Turnir u društvenoj igri Sovica mudrica na temu Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanja Reka

Ivanjorečka cesta 1b , Zagreb, 10373

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Noć knjige u školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine

Breg 124a, Fužine, 51322

Programi u Noći knjige:
23:00-08:00 Noćno čitanje u školi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanska

Petra Preradovića 2, Ivanska, 43231

Programi u Noći knjige:
13:10-14:00 Promocija zbirke pjesama Đure Sudete "Šumori stari hrast" 11:30-12:30 Književni susret s Jadrankom Piršljin i predstavljanje zbirke pjesama "Izbirljiva krava"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jabukovac Zagreb

Jabukovac 30, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Kad si sretan, i sunce za tobom žuri
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jagode Truhelke

Crkvena 23, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Istražuj, čitaj, stvaraj: maštu u stvarnost pretvaraj!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada

Dragutina Kunovića 8 , Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
07:45-13:50 Kad je prizma kataklizma: čitaj!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Broza Kumrovec

Antuna Mihanovića 8, Kumrovec, 49295

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Čitanje ne poznaje granice / Branje ne pozna meja 09:45-12:15 Božidar Prosenjak - književni susret
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina

N. Š. Zrinskog 2, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
15:00-17:00 Susret s piscem 17:00-18:00 Once upon a time....
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca, Vinkovci

Hrvatskih žrtava 13, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
11:00-17:00 Kozarac bez ekrana
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Lovretića

J. J. Strossmayera 142, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
08:00-13:05 Apokaliptična Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Pupačića

Trg kralja Tomislava 1, Omiš, 21310

Programi u Noći knjige:
08:00-17:30 U traženju istine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Julija Kempfa, Požega

Dr. Franje Tuđmana 2, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Besplatan povrat knjiga 09:50-10:35 Priča o dječaku koji je propustio trenutak
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac

Ražanac X9, Ražanac, 23000

Programi u Noći knjige:
07:40-09:15 Dramatizacija Priča iz davnine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Kneževi Vinogradi

Glavna 44, Kneževi Vinogradi, 31309

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Priče iz davnine u dvorištu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Korog

Ive Lole Ribara 22, Korog, 31214

Programi u Noći knjige:
10:00-21:00 Čudesno u čudesnom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola kralja Tomislava Našice

Ulica Matice hrvatske 1, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
17:50-19:50 11. Noć u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola kralja Zvonimira, Solin

Braće Radić 67, Zagreb, 21210

Programi u Noći knjige:
13:00-18:00 Poetsko popodne s Ivanom i Markom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Legrad

Petra Zrinskog 10, Legrad, Đelekovec, 48000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Biografije kao izvor motivacije i inspiracije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubešćica

Zagrebačka 22, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Lov na blago u Šumi Striborovoj
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška

Gajeva 24, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Plovimo čarobnim morima mašte
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lovas

Ulica Matije Gupca 2, Lovas, 32237

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Vatre će se pojaviti oko pet otprilike 10:00-11:00 Labelko, Dora i ja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lučko

Puškarićeva 102, Zagreb, 10250

Programi u Noći knjige:
11:00-15:00 Domaći, uvijek spremni pomoći! - escape room
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mahično

Kalinovac 1 C, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
11:30-11:30 Književni susret s Ivanom Francišković Olrom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Malešnica

Ante Topića Mimare 36, Zagreb, 10 090

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Književni susret: Jadranko Bitenc 09:00-09:45 Kulinarska čitaonica: "Grozomorova gozba"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marija Bistrica

Zagrebačka 15, Marija Bistrica, 49246

Programi u Noći knjige:
11:30-12:30 Kazalište pripovijedanja 11:35-13:10 Književni susret
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marije Jurić Zagorke

Štefanovečka cesta 67, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Ivaninim tragom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marina Držića

Nalješkovićeva 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Radionica i izložba 09:00-14:00 Radionica i izložba 09:00-14:00 Radionica i izložba
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mate Lovraka

Alojzija Stepinca 18, Županja, 32270

Programi u Noći knjige:
08:00-11:00 Svijet iz mašte 08:00-11:00 Upoznajemo Ivanu Brlić - Mažuranić 11:00-14:00 Kahoot! kviz - Čitanjem do znanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Matije Gupca

D. Bazjanca 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Harry Potter i Škola magije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica

Ulica Matije Gupca 2, Gornja Stubica, 49245

Programi u Noći knjige:
08:50-11:00 Književni susret s Nenom Lončar
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Milana Begovića

Trg dr. Franje Tuđmana 6, Vrlika, 21236

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Izrada plakata 08:00-14:00 Izrada i izložba straničnika
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Milana Šorga Oprtalj

Matka Laginje 25, Oprtalj, 52428

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 Predstavljanje slikovnice "Kapelin"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Nikole Andrića

Voćarska 1, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Terapeutske priče kao lijek
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Nikole Tesle Gračac

Školska 12, Gračac, 23440

Programi u Noći knjige:
10:30-11:45 Obilježavanje 150. godišnjice rođenja Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Okučani

Alojzija Stepinca 5, Okučani, 35430

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 S našom Ivanom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Orehovica

Školska ulica 2, Orehovica, 40322

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Ispod šešira Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pavleka Miškine

Sveti Duh 24, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Izložba naslovnica pročitanih knjiga 08:00-14:00 Veseli Tintilinići
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pećine

Šetalište 13. divizije 25, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Dotakni priču
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petra Zoranića, Jasenice

Petra Zoranića, 2 , Jasenice, 23450

Programi u Noći knjige:
08:45-11:30 Čitanjem do emocionalnog i mentalnog zdravlja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petrijanec

Vladimira Nazora 42, Petrijanec, 42206

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Radionica izrade slikovnice
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petrijevci

Republike ul. 110a, Petrijevci, 31208

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Knjiga je veselje
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Plaški

Trg Katarine Zrinski 1a, Plaški, 47304

Programi u Noći knjige:
09:00-10:30 Pčele su BEE-tne
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

Podmurvice 6, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Svijet kao začarana šuma
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Rudolfa Strohala

Školska 22 , Lokve, 51316

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Tražeći ljubav za kraj svijeta
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Selca

Šetalište Rajka Štambuka 2, Selca, 21425

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Upoznajmo Tolkiena! 12:00-13:00 Izrada ekostraničnika
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Škurinje Rijeka

Mihačeva Draga 13, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 Noć knjige u OŠ Škurinje Rijeka
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Srdoči

Ante Modrušana33, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:30 U bajkovitom svijetu Ivane Brlić Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Basaričeka

Milke Trnine 14, Ivanić-Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 10. Noć knjige na Žerki
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Radića

Ulica kralja Zvonimira 8, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
17:20-18:20 Strašne, a naše, zavičajne priče i legende
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Supetar

Porat 25, Supetar, 21230

Programi u Noći knjige:
08:00-10:30 Biblioterapija kao odgovor na izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveta Klara

Mrkšina 42, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Snaga knjige u vremenu promjena 13:00-14:00 Gostovanje voditeljice knjiškog bloga "Knjiški recenzeRAJ" Elle Hasel
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveti Križ Začretje

Školska 5, Sveti Križ Začretje, 49223

Programi u Noći knjige:
11:10-12:45 Knjiga kao putokaz
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Svibovec

Braće Radića 4, Svibovec, 42223

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Kako se uz pomoć knjiga nositi sa svakodnevnim problemima? 18:00-21:00 Kino pod zvijezdama
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Tordinci

Školska 26, Tordinci, 32214

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Malo dijete šumom luta, knjigu traži - svjetlo puta
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Trilj

Poljičke Republike 18, Trilj, 21240

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Noć poezije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Trnsko

Trnsko 25, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
12:00-16:00 Bajke u Trnskom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Visoko

Visoko 20, Visoko, 42224

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Potraga za blagom Međuzemlja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjekoslava Paraća

Dudini 17, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Čitamo javno 18:30-20:30 Kampiramo s knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjenceslava Novaka

Vile Velebita 15a, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Uz knjige zaboravi brige :)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimir Nazor

Ulica Braće Radić 17, Komletinci, 32253

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Dinosauri gaćoljupci 08:00-14:00 Izrada digitalne slikovnice 08:00-14:00 Knjiga superjunak – izložba radova
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimira Nazora

Ivana Kukuljevića Sakcinskog 46a, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Što i kako čitamo?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

Vinodolska 12, Crikvenica, 51260

Programi u Noći knjige:
11:30-12:30 Kviz – Iz Ivanina šešira
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Voštarnica, Zadar

Asje Petričić 5e, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
09:50-11:30 Čitamo Šumu Striborovu 10:00-11:30 Igramo se s Regočem
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zamet

Bože Vidasa 12, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
12:30-13:30 Fantastične knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zdenka Turkovića, Kutjevo

Republike Hrvatske 26, Kutjevo, 34340

Programi u Noći knjige:
09:30-20:00 Noć knjige – knjiga kao naš saveznik
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zlatar Bistrica

Vladimira Nazora 10, Zlatar-Bistrica, 49247

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čitajmo naglas onima koji još ne znaju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zvonka Cara

Kotorska 13, Crikvenica, 51260

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Poslijepodne s Ivanom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đure Prejca Desinić

Ratkajeva 8, Desinić, Desinić

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Čitanjem protiv kataklizme 14:00-15:00 Potraga za Atlantidom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đurđevac

Basaričekova 5/d, Đurđevac, 48350

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Kviz znanja na temu knjiga – film – glazba
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola – Scuola elementare "San Nicolò"

Mirka Čurbega 18, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
19:00-08:00 Školska bajkovita noćna avantura / Notte incantevole alla San Nicolo
Kategorija: Ostalo

Panda Manda - udruga za promicanje kulture, umjetnosti i životnih vrijednosti u skladu s prirodom

Južna obala IX. 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Noć knjige na Kajzerici
Kategorija: Nakladnik

Planetopija

Ilica 68, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sniženja u Planetopiji 00:01-23:59 Sniženja u Planetopiji
Kategorija: Ustanova

Područna škola Podravska Selnica

Selnica Podravska, Selnica Podravska, 48317

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Biografije kao izvor motivacije i inspiracije
Kategorija: Nakladnik

Poezija subotom

Ulica Ivana Meštrovića 45, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
17:01-19:01 Čitanje iz nove knjige pjesama
Kategorija: Ustanova

Policijska akademija - Policijska škola "Josip Jović"

Avenija Gojka Šuška 1, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Noć knjige na Policijskoj akademiji 10:00-15:00 Izložba u KIC-u
Kategorija: Ustanova

Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG

Kneza Ljudevita Posavskog 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-10:30 Književna čarolija: Otkrivanje Šume Striborove
Kategorija: Ustanova

Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek

Jadrovska 20, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Noć knjige: kako mijenjati sebe čitajući knjige?
Kategorija: Ustanova

Poljska kulturna udruga "M.Kopernik"

Savska cesta 34/36, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Nekima je draga poezija – Multimedijalni susret s poezijom Wisławe Szymborske
Kategorija: Knjižara

Pričozemska

Radauševa 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Noćno čitanje u Pričozemskoj
Kategorija: Ostalo

PriMarius craft pivovara

Slavonska avenija 3b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-00:00 Posljednja družba čitača apokalipse
Kategorija: Ustanova

Prirodoslovna i grafička škola Rijeka

Vukovarska 58, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 U zagrljaju "Kiklopa"
Kategorija: Ustanova

Prirodoslovna škola Split

Matice hrvatske 11, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Marulić u Prirodoslovnoj školi Split
Kategorija: Nakladnik

Profil knjiga

Zagrebačka 23, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Superakcija na Profil.hr
Kategorija: Ustanova

Prva osnovna škola Ogulin

Bolnička 11, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 Potraga za Ivanom
Kategorija: Ustanova

Prva osnovna škola Ogulin

Bolnička ulica 11, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 Zombi apokalipsa – kako preživjeti?
Kategorija: Ustanova

Prva srednja škola Beli Manastir

Školska 3, Beli Manastir, 31300

Programi u Noći knjige:
13:00-20:00 Mašta do kraja!
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučka knjižnica i čitaonica Daruvar

Stjepana Radića 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Tolkienova nagradna igra i kviz
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Buje - Gradska knjižnica Buje

Trg Josipa Broza Tita 6, Buje, 52460

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Predavanje o zdravoj prehrani za djecu i penzionere. Mali sajam knjiga
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Obrovac, Knjižnica i čitaonica Obrovac

Trg dr. Franje Tuđmana 2, Obrovac, 23450

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Besplatan upis 16:00-17:00 Otvaranje obnovljene male slobodne knjižnice
Kategorija: Ostalo

Radio Slatina

Braće Radića 13a, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
13:00-13:15 Radioemisija "Čitajmo zajedno"
Kategorija: Narodna knjižnica

Samostalna narodna knjižnica Gospić

Budačka 12, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Čarobna svjetiljka tete Verice 09:00-21:30 Zir u pjesmama i slici 18:00-19:00 Predavanje 18:00-19:00 Igraonica za djecu
Kategorija: Ostalo

Šantadur, centar baštine i održivog razvoja / Udruga Sakramenski

Katikulić 1, Medulin, 52203

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 1. Noć knjige u Šantaduru
Kategorija: Nakladnik

Shtriga

Uspor Irene Tomee 4, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Planinarski horor s autoricom Antonijom Mežnarić
Kategorija: Ustanova

SKD "Prosvjeta" Pododbor Borovo

Glavna 3, Borovo, 32227

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula

Kandlerova 48, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 U ateljeu i kuhinji s Fridom Kahlo
Kategorija: Nakladnik

Srednja Europa

Trg Ivana Meštrovića 9, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Popusti u Noći knjige 2024. 10:00-11:30 Igrom kroz knjigu u Noći knjige 10:00-11:30 Igrom kroz knjigu u Noći knjige 19:00-20:00 Snaga pripovijetke je moćna
Kategorija: Ustanova

Srednja gospodarska škola Križevci

Milislava Demerca 1, Križevci, 48260

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Riječ i jelo
Kategorija: Ustanova

Srednja škola "Stjepan Ivšić"

Trg Tina Ujevića 1, Orahovica, 33515

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Fantastična bića u bajkama Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Ustanova

Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar

Narodnog oslobođenja 5, Čabar, 51306

Programi u Noći knjige:
11:00-12:30 Bajkovit svijet J. R. R. Tolkiena
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Dalj

Braće Radića 7, Dalj, 31226

Programi u Noći knjige:
13:00-16:00 Moja bajka
Kategorija: Ustanova

Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Tina Ujevića 5, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
17:30-19:00 Večer s Edgarom Allanom Poeom u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Lovre Montija

Ikičina 30, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
10:40-10:25 13. Noć knjige – Dva jutra poslije kojih možda ne bude sutra?!
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab

Banjol 11, Rab, 51280

Programi u Noći knjige:
13:10-14:10 Književni susret s Julijanom Matanović i Pavlom Pavličićem 17:30-19:30 Book Caffe
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod

Ivana Cankara 76, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Otkada za sebe znam, s riječima prijateljujem
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Metković

Ulica kralja Zvonimira 12, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Čitajmo zajedno
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Oroslavje

Ul. Ljudevita Gaja 1, Oroslavje, 49243

Programi u Noći knjige:
13:30-14:30 Promocija knjige Damira Šanteka
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Slunj

Školska 22, Slunj, 47240

Programi u Noći knjige:
17:00-22:00 The Great Gatsby party
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Tina Ujevića

Matice hrvatske 8, Vrgorac, 21276

Programi u Noći knjige:
10:00-12:01 Knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Viktorovac

Aleja narodnih heroja 1, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
17:30-19:00 Ima li nade za nas? Čovjek pred izazovima budućnosti...
Kategorija: Ustanova

Srednja strukovna škola Antuna Horvata

Vijenac kardinala Stepinca 11, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
17:30-19:30 Čarobni svijet Ivaninih bajki
Kategorija: Ustanova

Srednjoškolska knjižnica Samobor

Andrije Hebranga 26, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
09:40-10:25 Problema nema uz knjigu za sva vremena 12:20-13:05 Marulićevih 500
Kategorija: Ustanova

Strojarska tehnička škola Osijek

Istarska ulica 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjige za izazovna vremena 00:01-23:59 Čitanjem knjiga Vladimira Bakarića protiv kataklizme 13:00-15:00 Fantastična knjiga života
Kategorija: Ustanova

Strukovna škola Pula

Zagrebačka 22, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
09:40-13:10 Čitanjem do psihološke dobrobiti u izazovnim vremenima
Kategorija: Knjižara

Sveučilišna knjižara i antikvarijat Dominović

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Proljetni nemir smiri knjigom
Kategorija: Ustanova

Talijanska srednja škola Dante Alighieri Pula

Santoriova 3, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
09:35-10:25 Matematicando: matematika u književnim pilulama
Kategorija: Ustanova

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju

Dinka Šimunovića 12, Sinj, 21230

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Značajne obljetnice
Kategorija: Ustanova

Tehnički muzej Nikola Tesla

Savska cesta 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Trideset godina muzejske knjige – nakladnička djelatnost Tehničkog muzeja Nikola Tesla u Zagrebu 1994/2024
Kategorija: Ostalo

Tiflološki muzej

Draškovićeva 80, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Osjeti priču
Kategorija: Ustanova

Trgovačka škola Zagreb

Trg J. F. Kennedyja 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:30-21:30 Čitamo i mijenjamo sebe i ishode koji su prd nama!
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Dora Pejačević

Trg J. F. Kennedyja 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Knjiga kao lijek
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Novi Zagreb

Većeslava Holjevca 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 I ja sam netko... Knjige, likovi, osobe i riječi koje su mi pokazale put
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Srednje škole Pregrada

Ul. Augusta Cesarca 1/1, Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
16:00-22:00 Jurska škola meditacije
Kategorija: Ostalo

Udruga Dar

Andrije Medulića 34, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Daroviti u društvu
Kategorija: Ostalo

ULIKS, udruga likovnih i književnih stvaralaca Pule

Kandlerova ulica 14, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Čitamo bajke
Kategorija: Ustanova

V. gimnazija

Klaićeva 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Matoš u Uspinjači
Kategorija: Nakladnik

V.B.Z.

Velikopoljska 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Noć knjige s Tahirom Mujičićem u Kinoteka baru
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Marko Marulić"

Matoševa 10, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Petar Zoranić"

Široka ulica 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Čakovec

Ulica Kralja Tomislava 3 , Čakovec , 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - City Colosseum

Josipa Rimca 7, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Kvaternikov trg

Šubićeva ul. 64, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Mall of Split

Josipa Jovića 93, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Palača šećerana

Krešimirova ulica 28, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
07:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Velika Gorica

Zagrebačka 33, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Ilica

Ilica 143, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Korzo

Korzo 32, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Mamutica

Božidara Magovca 39, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Ravnice

Radauševa 9, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Šibenik

Ivana Pribislavića 11, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Z centar - Špansko

Ljubljanska avenija 2b, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Akcijska prodaja za Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Veleučilište "Lavoslav Ružička" u Vukovaru

Županijska 50, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Lažne vijesti – Fake news
Kategorija: Ustanova

VI. osnovna škola Varaždin

Dimitrija Demetra 13, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Bijeg s oblaka: iz pera velikanke Ivane Brlić-Mažuranić 13:30-14:30 Književni susret s Jasminkom Tihi-Stepanić
Kategorija: Ustanova

XIII. gimnazija

Avenija Većeslava Holjevca 17, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Književni susret s Tinom Primorac
Kategorija: Ustanova

XV. gimnazija

Jordanovac 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Romanca mjesečarka
Kategorija: Ostalo

Zajednica Makedonaca u Republici Hrvatskoj

Masarykova 16/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Druženje s makedonskom poezijom
Kategorija: Ustanova

Zatvor u Varaždinu

Braće Radića 4, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Noć knjige, Kad je prizma kataklizma: knjige za izazovna vremena
Kategorija: Ostalo

Zlarinski ljubitelji knjige

Težačka 2, Zlarin, 22232

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Zlarinska noć knjige
Kategorija: Knjižara

Znanje Bjelovar

Ulica Frana Supila 3, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Frankopanska

Frankopanska 5a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Osijek Gacka

Ulica kneza Trpimira 20, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Pula

Giardini 4, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Rijeka - Korzo

Užarska 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Rijeka ZTC

Zvonimirova 3, Rijeka, 51 000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Slavonski Brod

Trg pobjede 28, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Split

Kraj Sv. Marije 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Varaždin Lumini

Ulica grada Lipika 15, Donji Kneginec, Turčin, 42204

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Westgate

Zaprešićka 2, Jablanovec, 10290

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Knjižara

Znanje Zadar

Knezova Šubića Bribirskih 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sve je puno zvijezda
Kategorija: Antikvarijat

Zuzi shop

Antuna Šoljana 33, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Zuzi shop slavi Noć knjige i rođendan

O nama

Noć knjige - manifestacija kojom se obilježava 23. travnja - Svjetski dan knjige i autorskih prava.

Društvene mreže

Kontakt

Email: nocknjige@nocknjige.hr